Hakkımızda

20 Yıllık Tecrübe ile Birbirinden Güzel Tasarımlar

Misyonumuz

Garden Bahçe Mobilyaları olarak bir hayalle yola çıktık ve tek başına yalnızca ilerlemektense çok olmanın, yalnızlıktan uzakta gücün, yeni fikirlerin ve yaratıcılığın ışığında yeni tasarımlar ortaya çıkarmayı hedef edindik.

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerde her zaman sıfır hata ile ilerlemeyi hedef edindik. Hatasız bir şekilde ilerliyor ve müşterilerimizi yalnızca müşteri olarak görmüyor ve bu hedef doğrultusunda bir aile olarak onlarla beraber büyüyoruz.

Vizyonumuz

Sadece hizmet kalitemizle değil, iş sağlığı ve güvenliğini gözeten çalışma ortamımız ve faaliyetlerimizin çevremiz üzerindeki potansiyel etkilerini göz önünde bulunduran, çevre duyarlılığımız ile de sektörümüze öncülük yapmak.

Müşterilerine sunduğu en yaratıcı ve en kaliteli ürün ve hizmetlerle, bahçe ve iç mekan mobilya sektöründe 1 numara olmak için en çok çalışan şirket olmak. Garden Bahçe Mobilyaları sektörde 20 yıllık tecrübesi ile her zaman en kaliteli malzeme ile en iyi el işçiliğini birleştirecektir.

Mekana Özel Tasarımlar

Binlerce Mutlu Müşteri

99% Müşteri Memnuniyeti

Ekibimiz

Yunis Erdem

Kurucu/Usta

Bahçe mobilyaları sektöründe 10 yıldan fazla tecrübesi ile mobilya işçiliğinin hemen her bölümünde yer alarak işin inceliklerini en iyilerinden öğrenerek kendisini en iyi şekilde geliştirmiştir.

0535 252 52 20

Halil Cesur

Kurucu/Usta

Mobilyacılık işinde 3. neslin temsilcisi olarak geçmişten bugüne ve bugünden geleceğe mobilya işçiliğinde sürekli yeni tasarımları ve modayı takip ederek öğrenerek ilerlemiştir.

0537 426 94 81

Hüseyin Metin

Kurucu/Usta

İşine verdiği önem, disiplin ve dakiklik ile sektörde geçirilen 15 senelik tecrübe birleştiğinde ortaya birbirinden güzel eserler çıkarmakta mobilya modasını yaşatmaktadır.

0532 364 01 32

Ali Erdem

Kurucu/Usta

Sektörde 16 yıllık tecrübesi ile çıraklıktan itibaren bahçe mobilyalarının modernize edilmesinde bütün süreçlerde yer almış ve sektöre büyük ilgi duymaktadır.

0505 349 31 51