Teslimat Bilgileri

Ürünlerimiz sizin için özel olarak üretilmektedir ve her ürünün teslimat süresi değişmektedir.

Garantili Ürün

Üretimden kaynaklanan bütün sorunlarda ürünlerimizin tamamen arkasındayız.

Yağmura ve Güneşe Yenilmez

Ürünlerimiz birinci kalite ağaçlardan üretildiği için yağmurda ve güneşte zarar görmez.

Açıklama

Garden Bahçe Mobilya  olarak tüm ahşap dış mekan mobilyalarımızı İroko ağacından üretiyoruz. Su, nem, güneş gibi doğa koşullarına dayanıklı olan İroko, bu özellikleri nedeniyle parke, tekne, yat, gemi ve güvertelerde de kullanılan, dış mekan mobilyalarında özellikte tercih edilen bir ağaç türüdür.

İroko ağacı Afrika kökenlidir. Asya yağmur ormanlarında yetişen teak ağacına benzer biçimde, İroko ağacı da aynı türün Afrika Yağmur ormanlarında yetişen bir çeşididir. Kökeni ise Fildişi sahiline dayanır. Yüksekliği 130 metreyi bulan ağaçlar çok hızlı büyümeleri nedeniyle doğal dengeyi bozmadan, sürdürülebilir bir üretim olanağı sağlar.

İşlendikten sonra sarımsı bir renkte olan ahşap oksijen ile temasa geçtiğinde 1 ay içerisinde kahverengi bir renk alır. Kerestenin kahve rengi tonlarına kıyasla daha açık bir tonda göze çarpan damarlar şık bir görünüm yaratır.

İroko ahşabı ağır, sert, yağlı ve yüksek yoğunluklu yapısı sebebiyle dayanıklı mobilyaların vazgeçilmezidir. Uzun ömürlü iroko ağacı doğal çürümeye, böcek ve hastalıklara karşı yüksek direnç gösterir. Kolay kurur ve işlendikten sonra şekil bozulması yaşanmaz.

Tamamen doğal ve ithal bir malzeme olan İroko ahşabının şıklığı ve dayanıklılığı ile tanışmak için sizi de ürünlerimizi incelemeye bekleriz.

İroko Ağacından

Orta parçası açılır masa ile aniden gelen misafirleriniz olduğunda masada yer sıkıntısı çekmeden anında +2 kişilik yer açabilir ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Kalite ve Sağlamlık

Hammaddesi iroko ağacından olmasından dolayı uzun yıllar boyunca yağmurdan ve güneşin yakıcı etkisinden zarar görmeden kullanabilirsiniz.

Özel Tasarımlar

Bahçenize şıklık ve konfor katan özel tasarımları ile Garden Bahçe Mobilya, istediğiniz bütün bahçe mobilya tasarımlarında sizinle.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Oval Orta Parçalı Masa” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir